موسسه آموزش عالی آزاد فناور
Fanavar education institution

دوره های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق

دوره های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق

این دوره های آموزشی برای کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی برق که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق دانشگاه های سراسری و آزاد را دارند مناسب خواهد بود.داوطلبان با شرکت در این دوره های آموزشی علاوه بر بی نیازی از مطالعه کتب مرجع و سایر کتب کنکوری مختلف، با روش های جدیدی برای پاسخگویی و حل تست های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق در کوتاه ترین زمان ممکن آشنا خواهند شد.

در این کلاس ها مفاهیم هر درس از سطح مقدماتی تا پیشرفته به شیوه ای نوین و متفاوت با شیوه ی مرسوم آن در دانشگاه، تدریس خواهد شد و در کنار آن به حل تست های کنکور سال های گذشته، اعم از کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق پرداخته خواهد شد. دانشجویان ضمن درس علاوه بر روش های کلاسیک و متداول با روش های کوتاه و تستی نیز آشنا خواهند شد.

در کنار حل سوالات آزمون سال های گذشته، تست های تالیفی و احتمالی آزمون های آینده نیز جهت آمادگی بیشتر داوطلبان بررسی می گردد. علاوه بر آموزش، مشاوره رایگان در خصوص منابع مناسب و شیوه های مطالعاتی هر درس ارائه خواهد شد.

برای مشاهده نمونه ویدئوهای حل تست، می توانید به وب سایت، کانال تلگرام و آپارت ارشد برق به آدرس های زیر مراجعه نمایید. علاوه بر امکان مشاهده آنلاین هر ویدئو امکان دانلود آن در کیفیت و حجم های مختلف در دسترس می باشد.

www.ArshadBargh.Net

www.Aparat.com/ArshadBargh

www.Instagram.me/ArshadBargh

www.Instagram.com/ArshadBargh


ابتدای صفحه